Books and Apple

Click here for a PDF file.

CLINTON HIGH SCHOOL 
3rd QUARTER HONOR ROLL
HIGH HONOR ROLL A HONOR ROLL B HONOR ROLL
SENIORS SENIORS SENIORS
BAKER, BLAISE L. ATKINS, ELI G. ALSUP, HAYDEN B.
BEEBE, CASSIE R. ATTEN, CALEB S. BANE, TAYLOR E.
BIEBER, PHOENIX R. BATESON, ELLA D. BOYER, ETHAN M.
BRINKOETTER, AUTUMN N. CARTER, JOSHUA T. BROWN, NATHAN B.
BURTON, KAITLIN D. CHRISPEN, KYLIE A. CLYMER, DAMIEN J.
CROSS, PAYTON T. CULBERTSON, EMMA G. COX, ALLISON M.
CRUTCHER, WYATT R. DIMAS, CHRISTIAN P. HAYS, EMMA G.
CYRULIK, MALLORY L. ELLIS, MAYCIE L. HENRY, MARANDA J.
DECKER, BRADEN A. FERGUSON, JASMINE E. LIVELY, DILLON S.
DEMPSEY, GRACE A. FUJISHIMA, FUKA MOORE, KYLEE K.
DIAL, ISAIAH J. HITCHINGS, CARTER D. MOORE, PEYTON L.
FORTUNE, MORGAN L. JENKINS, AUSTIN D. MORRIS, SHELBY R.
GOLDEN, KAILEA J. JOHNSON, MAXWELL K. OSGOOD, TAYLOR A.
GRIFFIN, CHLOE L. LINGO, CHEYANNE N. SLINNING, SNORRE D.
HARRIS, KYLER J. MCGHEE, ZACHARY A. SLOAT-SHANNON, KAEDYN J.
HARROLD, WESLEY J. MILTON, DREW M. STAPLETON, CLAYTON
HOLLAND, CLARE M. MORRIS, TRINITY C. THAYER, DOMINICK K.
KARR, CORINNE E. OSGOOD, CORTNEY S. TULL, KAIRI I.
KLITZING, LEAH H. QUEEN, LILIAN E. WHERRY, KATIE A.
KROEGER, ADAM J. RICH, CAIDEN L.
LUX, DENNIS J. SHOFNER, EMMA M.
MAHONEY, KAITLYN E. SIMMONS, JEREMIAH D.
MARTIN, WYATT H. STINEBAKER, AALIYAH P.
MCREYNOLDS, BRADY B. TRIMBLE, KAINE B.
MENDOZA, LUIS E. JR WEST, JUSTYN L.
MESSENGER, JACOB W. WHITE, ISAIAH B.
MILLS, ERICA M. WHITE, JAXSON L.
QUEEN, JACKSON R. WILLIS, TREVOR M.
RAUCH, KAITLYN D. WILSON, EMILY J.
RAYMER, KYLIE R. YOUNG, SOPHIE E.
SEXTON, HALEN A. ZENGER, NATHAN L.
SHANKS, AIDAN R. ZENGER, NICHOLAS W.
STAPLETON, DENTON
STEPHENSON, NOAH K.
STERR, JACOB D.
SVENDSEN, SEAN E.
WERTZ, JESSIE M.
JUNIORS JUNIORS JUNIORS
ALEXANDER, AIDAN M. BOUGHTON, ROBERT T. ARNOLD, ISABELLE M.
BAKER, COLTON L. BURTON, WESLEY C. BARTELS, MADELYNN G.
BARTH, CHLOE E. CARTER, KRESTON R. BERRY, CONOR W.
BRANNAN, TANNER W. DANIELS, PRESTON L. BUGGAR, CARSON L.
DENNISON, ALIZA G. EARLE, ALAYNA R. BUGNER, CARTER J.
ERNST, MATTHEW V. FILKIN, DEREK M. BURKETT, EMILY M.
HARRIS, ALEXA G. GUSTAFSON, JADE C. CLARK, HAYDEN F.
LEACH, EMMALEIGH E. HARRIETT, LILLIAN DUNCAN, ASPEN R.
RAUCH, MAKENNA L. HOERR, BRANDY L. EVANS, CANDYCE S.
SOBERALSKI, ALAINA M. JILES, JOSEPH M. HARLOW, AUSTIN M.
SPERA, WYATT A. LOWE, GABRIELLE E. HART, ALYSSA C.
THIERRY, AVA N. MANNING, CHLOE HENDRIEX, KYLE W.
NUTTALL, BRADEN J. HENSON-KIVLEHAN, MEA E.
PRIMEAUX, BENJAMIN J. KALMER, JAKOB M.
RILEY, RAMIAYAH S. KOONCE, TANNER A.
SCOTT, TREVOR E. MANDRELL, WINTER R.
THOMAS, STEVEN R. MCFEETERS, LONDON K.
WILSON, BRODY T. RODGERS, CARTER M.
YOUNG, BRETT M. SMITH, TRENT L.
ZOOK, CALEB R. STAPLETON, HOUSTON J.
VARBLE, SETH A.
WEBB, SCOTT I.
WOLFE, BROCK M.
SOPHOMORES SOPHOMORES SOPHOMORES
CORNWELL, KAYLEE M. CONATY, KIERAN R. ARMSTRONG, ASHLEY L.
DOUGLAS, ADDISON R. DALTON, NOAH E. BARTON, KYLIE J.
FABIAN, JULIANNA T. FATHEREE, JORDAN M. BATESON, LUKAUS L.
GRAHAM-INGRAM, TRENTIN A. FOEHR, LEAH M. BLANKENSHIP, CARTER X.
GUERRERO, LESLEY M. FRIESLAND, KELSEY N. CARTER, MACY M.
HELFAND, ALYVIA A. GRAVES, DAWSON W. CLUVER, BROOKS W.
HOWELL, DAVIS J. HOLT, CHYNEAH R. COLLIER, BRIAHNA
HUFF, JAMIE A. KORITZ, ADELINE L. DEAVERS, ELIZABETH R.
HUMBLE, HEIDI B. LARSON, NORA E. DECKER, TRENTON M.
KOEPPEL, MAKAYLA R. LOWERY, SUZANNE N. DOWNS, ISABELLA M.
MILLS, SARAH S. MICHAEL, BIONCA L. FLOREY, DAVID M. II
MOSER, DREW E. NEWBERRY, BROCK C. FOSTER, AMBER D.
RAMIREZ, KARLA A. PARSON, CARLYE A. MOLITORIS, MACKENZI L.
REEVES, BROOKE L. PATTERSON, CONNOR W. MORLOCK, KAEL M.
REYNOLDS, CARLY K. STEPHENSON, ISIAH T. NICHOLLS, BRIANA K.
RIGNEY, JADEN P. TAYLOR, KYNDALL R. PAGE, ANDREW D.
SALYERS, SEAN D. TOOHILL, AIDEN J. POTTS, TRISTIN T.
STANEK, MIRANDA TUCKER, MADISON G. PURDUE, AIDEN N.
WHEELER, DENSIL L. YOUNG, ELLIE S. ROBERTS, CURTIS D.
SIGLER, NICKALAS R.
SLOAT-SHANNON, TRENTN L.
STAPLETON, RYAN N.
VILLANUEVA, MIA G.
WADDELL, JONATHON D.
WALKER, MASON G.
FRESHMEN FRESHMEN FRESHMEN
BALL, JAMES L. JR ANAYA, NOEL B. ADAMS, RILEY B.
BARRINGER, JOHN A. BEEBE, ADYSON V. AKEMAN, JADON I.
CAHILL, LYDIA G. BELL, DALTON K. BALES, TYLER J.
CICENAS, ALEXANDER E. BLACKLIDGE, MYRANDA F. BARNES, SIERRA E.
DUKE, GRACE R. BOYSEN, NOAH X. BROWN, AVARIE M.
EARLE, CARLEY FINCH, BRADEN F. BUGNER, TIMOTHY D.
ETTIEN, BRODIE L. FORD, KAYLEE R. CONSTANCE, WYATT G.
FILKIN, REGAN K. HALE, MELISSA R. FATHEREE, NATASHA L.
GOEBEL, KATE E. HELFAND, ALANIA G. FLORES, SHIRLEY
HARRIS, KADEN M. HENDRIX, LILLIANNE D. FORTUNE, AUSTIN A.
HEMPHILL, AMERIE T. HITCHINGS, ASHER S. FULK, KIERSTEN
HERNANDEZ, LUZ I. HUNTER, CADEN J. HIBBARD, KRISTIAN T. III
HOLLAND, SOPHIA M. MILTON, DELANEY M. HUMES, ARIANA J.
JILES, CHRISTIAN R. MORRISON, BRIELLE A. HURTT, MICHAEL J.
LEONARD, MADDISON L. SENTERS, DESTINY E. LEIMBACH, EMELIA L.
LORD, ALEXIS M. SKANDERA, PAIGE N. MADSON, AMELIA D.
MANNING, ETHAN STEWARD, ELLA A. MARTIN, MARGARET J.
PIRTLE, NORRA E. WEST, TEEGAN A. MONKMAN, IAN G.
PROTHERO, ADDISON A. WILLIAMS, EMMA M. MOORE, ALEXANDER J.
ROBERTS, ADAM D. WILSON, KHANTON J. PASTORE, PIPER G.
RODRIGUEZ, AUDREY M. WOOD, ALEXANDER S. PEAVLER, KINZIE R.
SCHICK, CONLEY A. PETERSEN, AIDEN W.
THRASHER, TALAN S. POWELL, HANNAH E.
WEST, MCKINLEY G. SANDERS, EMMA
WILLIS, WYATT G. SOBERALSKI, ELIJAH M.
WALKER, COLTON J.
WALSTON, LOUIS E.
WEBB, JACK D.
WILKINSON, MELISSA A.